Home

Equip tkať Nový prírastok slovensko jordansko futbal Ruckus peeling pozdrav

Aktualizované: Slovensko po zlepšenom výkone v druhom polčase hladko  porazilo Jordánsko - SITA.sk
Aktualizované: Slovensko po zlepšenom výkone v druhom polčase hladko porazilo Jordánsko - SITA.sk

Momentky z prípravného zápasu Slovensko - Jordánsko - fotogaléria -  sport.sme.sk - Šport SME
Momentky z prípravného zápasu Slovensko - Jordánsko - fotogaléria - sport.sme.sk - Šport SME

Premiérovo s Jordánskom. Slováci odohrajú prípravný zápas v Trnave -  Reprezentácia - Futbal - Športweb
Premiérovo s Jordánskom. Slováci odohrajú prípravný zápas v Trnave - Reprezentácia - Futbal - Športweb

Slovenskí futbalisti v príprave deklasovali Jordánsko

SR A - Tréner súpera VITAL BORKELMANS: Sľúbili sme princovi, že Jordánsko  bude hrať na MS | Slovenský futbalový zväz
SR A - Tréner súpera VITAL BORKELMANS: Sľúbili sme princovi, že Jordánsko bude hrať na MS | Slovenský futbalový zväz

Slováci Jordánsko nešetrili: Po zbabranom prvom polčase predviedli gólový  uragán
Slováci Jordánsko nešetrili: Po zbabranom prvom polčase predviedli gólový uragán

Jordánci sa chystali na Slovákov v noci. Cez deň nejedli a nepili -  Reprezentácia - Futbal - Športweb
Jordánci sa chystali na Slovákov v noci. Cez deň nejedli a nepili - Reprezentácia - Futbal - Športweb

Igor Žofčák - Vćera Slovensko porazilo v priateľskom zápase Jordánsko 5-1.  Pred zápasov v Baku však tréner Hapal urobil pár zmien! Do Baku nepoletia  Dominik Greif, Lukáš Štetina, Martin Chrien, Samuel Mráz
Igor Žofčák - Vćera Slovensko porazilo v priateľskom zápase Jordánsko 5-1. Pred zápasov v Baku však tréner Hapal urobil pár zmien! Do Baku nepoletia Dominik Greif, Lukáš Štetina, Martin Chrien, Samuel Mráz

Jordánsko - Aktuálne články | Športky.sk

Haraslín zažiaril s Hamšíkovou „17“ na drese, prvý gól v slovenskom „áčku“  strelili až štyria hráči - SITA.sk
Haraslín zažiaril s Hamšíkovou „17“ na drese, prvý gól v slovenskom „áčku“ strelili až štyria hráči - SITA.sk

Ako Slovensko zdolalo v Trnave Jordánsko 5:1 (VIDEO)

Slovensko – Jordánsko | Športky.sk

Analýza zápasu Slovensko – Jordánsko: Hostia sú 3 dni po Ramadáne

Slováci proti Jordánsku s veľkou výhodou. Je to obrovský problém, tvrdí  Vencel ml.
Slováci proti Jordánsku s veľkou výhodou. Je to obrovský problém, tvrdí Vencel ml.

Slovensko – Jordánsko 5:1 | Marián Bazala

Slovakia national football team - Wikipedia

futbalisti Slovenska | Futbal, Slovensko - Jordánsko | Huste.tv | Najnovšie  športové správy
futbalisti Slovenska | Futbal, Slovensko - Jordánsko | Huste.tv | Najnovšie športové správy

Ayew Jordan správy | Futbal - Flashscore správy

Slovensko zdolalo Jordánsko... - Slovenský futbalový zväz | Facebook

Slovensko - Jordánsko (prípravný zápas)

Slovenský futbalový zväz - Vstupenky na zápas SLOVENSKO - JORDÁNSKO (7.  júna 2019 o 20.30) už v predaji➡️bit.ly/vstupenky_jordansko Príďte podporiť  našich sokolov! #slovenskisokoli Slovensko vs. Jordánsko | Facebook
Slovenský futbalový zväz - Vstupenky na zápas SLOVENSKO - JORDÁNSKO (7. júna 2019 o 20.30) už v predaji➡️bit.ly/vstupenky_jordansko Príďte podporiť našich sokolov! #slovenskisokoli Slovensko vs. Jordánsko | Facebook

Prípravný zápas: Slovensko - Jordánsko | FUTBALNET TV - Slovenský futbal  naživo!
Prípravný zápas: Slovensko - Jordánsko | FUTBALNET TV - Slovenský futbal naživo!

Blíži sa zápas Slovensko - Jordánsko: Športovú ulicu a časť Kollárovej  uzavrú
Blíži sa zápas Slovensko - Jordánsko: Športovú ulicu a časť Kollárovej uzavrú

Ronaldo ťahá United ako Jordan. Skutočný futbal nie je ako hra FIFA, ukázal  zápas PSG
Ronaldo ťahá United ako Jordan. Skutočný futbal nie je ako hra FIFA, ukázal zápas PSG